| GeorgeJoe1998 a întrebat:

Daca dau la liceu la profilul de filologie engleza intensiv si nu prea stiu engleza ce se intampla?

7 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Te-am raportat!---daca vei mai da raspunsuri irelevante si vulgare te voi raporta de fiecare data!

| NeaPopa a răspuns (pentru alessia5158):

La securitate?

| alessia5158 a răspuns (pentru NeaPopa):

îhî!

| onasis1961 a răspuns:

Fugi in vara in Anglia sa inveti cate ceva, sau te meditezi sau stai numai corigent!

| BiuL a răspuns:

O sa iti fie cam greu...

| Rebe97 a răspuns:

O sa - ti fie greu! Eu sunt la mate - info si vad cum se chinuiesc colegii care sunt pasta la engleza si cat se milogesc de profa ca sa ii treaca x_x! Alege si tu un alt profilwinking, care sa nu fie atat de accentuat pe englezawinking!

| GigiManivela a răspuns:

Va trebui sa sustii un examen pentru a intra la un profil cu intensiv engleza (filologie sau mate-info). Si trebuie sa iei macar 60 de puncte la acel examen care are 2 pribe:
-una la scris 60 de puncte
-una la oral 30 de puncte
+10 puncte din oficiu. Si in total trebuie sa acumulezi 60 de puncte. La oral iei sigur peste 20-25.
Daca nu treci testul, vei fii bagata la urmatorul profil din lista.

FUNDA?