| Theblood111 a întrebat:

Dacă ești la o liceu privat și vrei sa te muți la unul de stat trebuie sa dai diferențe?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se sustin examene de diferente doar daca prin transfer schimbi si profilul liceului, daca nu schimbi profilul nu trebuie sa sustii examene de diferente.

| Theblood111 explică (pentru Ioandelasal):

Mi a spus cineva ca dacă nu am fost repartizată computerizat e mult mai greu.
Faza e ca am înțeles de la diriginta ca dacă mergi la privat intri direct nu mai trebuie sa fii computerizat.crying(((((

| sierra1 a răspuns (pentru Theblood111):

Ce zici tu e corect (nu mai trebuie sa fii computerizat)

| Theblood111 explică (pentru sierra1):

Eu nu am fost deloc nici in a 8 a
Pentru ca mi s-a spus ca nu trebuie dacă vreau la liceu privat.
Examenele le am dat. Dar nu m-am dus acolo sa fiu computerizat, stii?
crying((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O liceu? Una liceu?