| NuDauNiciunNume a întrebat:

Buna! Daca intr-un chestionar a fost folosita o scala de la 1 la 5, 1 insemnand ca nu se ofera deloc atentie iar 5 inseamna ca se ofera atentie multa, 3 ce ar insemna mai exact?

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

1 = nu se oferă atenție deloc, 2 = se oferă puțină atenție, 3 = nici prea multă nici prea puțină, 4 = se oferă multă atenție și 5 = se oferă foarte multă atenție.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Adică oferi trei cincimi din maximul posibil (o leacă peste jumătate)

| Catrice a răspuns:

3 ar fi echivalentul neutrului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Între