| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
Daca nu am luat bacu' anul asta, pot sa il dau pe cel din primavara?, din cate am inteles aceasta sesiune de bac care se organizeaza in primavara anului viitor este doar pentru cei care nu s-au prezentat in ultimii ani si pentru cei care au picat de mai multe ori.Va rog mult puteti sa ma lamuriti si pe mine?

3 răspunsuri:
| Vektor a răspuns:

Bacul poti sa-l pici de maxim 3 ori in viata si poti sa-l dai cand vrei tu.
sau cel putin asa era pe vremea mea

| Ottakringer a răspuns:

Salut. Ultima sansa ar fi in toamna cand se dau ( August. ) nu mai stiu sigur cand.
Daca nu, ramane la anul cand incepe noua sesiune happy

| Coconetu_Ion_1976 a răspuns:

Bună! Eu știam că se dă în toamnă daca l-ai picat, dacă nu, când începe noua sesiune. happy