| Andrei5000 a întrebat:

Buna,
Daca nu fac lucrarea de seminar, ce mi se poate intampla? Si la sfarsitul anului universitar exista un examen al seminarului si daca nu-l promovez ce se intampla!?

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Nu ti se pare mai normal sa pui aceste intrebari cadrelor didactice sau sa citesti regulamentul institutiei in care studiezi?

Esti totusi student, se presupune ca esti adult, ar trebui sa poti afla raspunsul la intrebarile astea pe cont propriu, nu sa apelezi la site generalist de intrebari si raspunsuri.

Parca esti un copil de 7 ani care intreaba "ce se intampla daca mananc creta si beau suc acidulat?"