| aannoonniimm098 a întrebat:

Buna daca o sa fiu la facultatea de medicina dentara as avea timp de un job part time pe weekend?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă vrei să înveți, nu o să ai timp de nimic altceva.

| zurick a răspuns:

Mă îndoiesc profund că ai avea, dar poți încerca și vezi cum te simți, dacă te epuizează și nu mai ai timp să înveți, renunță.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa ramai la buget nu vad cum ai avea timp de altceva in afara de studiu. Nu cred ca vrei sa platesti 8000 lei pe an sau cat o fi facultatea ta daca pici la taxa. Zic sa te concentrezi pe scoala, asigura-ti viitorul.

| mateisitudor a răspuns:

Poti, dar nu sunt deloc avantaje. Nu merita

| Carolapet a răspuns:

Doar in primi doi ani