| alyna29 a întrebat:

dati-mi si mie un subiect pentru o compunere cu titlul bucuria lecturi multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

Presupui ca citind o carte, ai avut bucuria, de a gasi raspunsuri la multe intrebari care te framantau!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pui in postura unei mari scritoare de carti(precizezi lucrul acesta abia la sfarsit) si povestesti cum in copilarie cartile ti se pareau ridicole, dar vazand cum altii au vocabularul dezvoltat si nefacand fata la anumite dezbateri, te-ai pus pe invatat. Ai devenit dependenta de citit(o perioada) dupa care ai lasat-o mai moale. Acum, iata-te ajunsa departe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot vorbesti despre "bucuria lecturii", nu a lecturi (!), intra si pe lecturirecenzate.ro. Sunt sigura ca iti va fi de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da