| kathyJ a întrebat:

De cateva zile incerc sa gasesc subiectele de la admiterea din anii anteriori de la facultatea de Drept, din Cluj.( subiecte de rationament logic ). Insa nu le-am gasit pe niciun site. Daca m-ar putea ajuta cineva,as fi foarte recunoscatoare.
PS : pe site-ul facultatii, am gasit doar subiectele de la admiterea din 2015.

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Daca, tu, direct interesata, nu le-ai gasit, cu atat mai putin altcineva!
Pentru exercitiu, vezi daca te descurci cu cele care s-au dat la INM ( clik pe G2, G3, G4) din link-ul:http://www.inm-lex.ro/displaypage.php?p=66&d=589