| Jumbo28 a întrebat:

De ce nu este gaz in Bucuresti (Drumul Taberei)? Voi aveti?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, noi ave m, poate se lucreaza in zonă de obicei cand sunt oprite gazele se pune un afiș pe ușa de la intrare in scara blocului, gazele oprite din data de pana in data de, ca sa stie lumea sa nu uite aragazele pornite si cand se reia furnizarea gazului sa explodeze blocul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba ti vecinii ei au gaze? Dar la aragaz sa nu inteleaga ei ca îi intrebi daca au gaze la stomac, renumitele bășini, ca te "trezesti" ca te injură babelelaughing