| anonim_4396 a întrebat:

Bună,de mâine incep simulările pentru bac. Ştiţi cumva dacă vor fi dimineaţă sau la prânz?
Mulţumesc mult
fundă

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Trebuie sa fii in sala pana la 8.30.
Daca intarzii, nu mai intri.

| William a răspuns:

Dimineata.

| Medema a răspuns:

laughing)E clar laughing o sa iei simularea cu 10 si cu o steluta pusa de profestorul corector peste 0 binenteles! Toate simularile se tin de dimineata pe la ora 9 cred, o sa iti zic mai incolo cu exactitate!

| Medema a răspuns:

De la ora 9 la ora 11 ziua!

| Cameliapantiru a răspuns:

Simularile se vor desfasura in intervalul orar 9.00-12.00. Accesul elevilor in sali va fi permis pana la ora 8.30. Succes tuturor elevilor claselor a XI-a si a XII-a!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu dau simulare pentru ca sunt a 8a.Eram doar curioasa pentru ca nu am gasit pe internet.

| justsummer a răspuns:

La 8:45 trebuie sa fii in sala va fi exact ca la bac.

| ijuuuuuuu a răspuns:

Bună.
Simulările se dau dimineață!
Și eu dau mâine.sad
Multă baftă.