| SuntCineva655475 a întrebat:

De pe ce site pot gasi si eu povestea intreaga pentru: "O poveste fara niciun fel de morala"?
Este pentru o tema. MERSIIIIIII.

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Păcat, aici nu se fac teme.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Stai puțin că nu înțeleg. În primul rând de ce temele sunt interzise? Și cine le-a interzis mai exact?

Și nu văd nicidecum că a cerut rezolvarea unei teme. Sau mă înșel?

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

1. Regulamentul TPU.
2. A menționat ca e tema.
3. Distribuire de material piratat (știi tu, chestia cu operele Free pe net). Asta regula încălcată.
4. Google spune ca ceea ce cauta se găsește într-un manual de cls. VI de la nu știu ce editura. Poate merge în librărie sa verifice și eventual sa citească/fotografieze ce îl interesează.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți atașez aici textul integral pe care l-am extras dint-un manual de clasa a 7-a.

https://i.imgur.com/XZ6LEVh.jpg

| SuntCineva655475 explică:

Va rog... sad