| AlexFTW3 a întrebat:

Buna dimineata,
Sunt in anul I la facultate si astazi am primele cursuri/seminarii.
As dori sa aflu daca am nevoie de caiet sau foi a4 pentru primele cursuri/prima zi.
Multumesc pentru rabdare.

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Sunt unii profesori care simt nevoia sa inceapa sa predea inca din prima zi asta insemnand ca vei avea nevoie de un pix/stilou/creion si caiet mic/caiet mare/foi de caiet/foi A4 orice iti trece prin cap, nimeni nu o sa te intrebe de ce scrii pe ce scrii, vor aprecia ca macar scriiwinking. Daca vei avea nevoie de vreun caiet special sau foi vei fi informat de catre profesori. Succes!

1 răspuns: