| ZambetulNebuniei a întrebat:

Buna-dimineata TPU! As dori sa stiu cam cu ce programe pot prelucra o imagine (am mai auzit de programe, dar nu situ cada sunt ce imi trebuies). Am de facut o tema in care realizez un ambalaj nou pentru un produs deja existent, iar eu ma gandeam sa fac un ambalaj de cola pentru sarbatori si as aveea nevoie de un program care imi permite sa scriu, sa decupez parti din imagine, sa pot adauga parti din alte imagini etc.

Imi cer scuze, pentru greselile de scriere.

Răspuns Câştigător
| tiberiupi a răspuns:

Corel Draw, sau daca vrei ceva mai simplu Paint...

4 răspunsuri:
| Guerta a răspuns:

Ti-as recomanda Photoshop, dar e extrem de greu. Mi-au trebuit 3 saptamani sa invat. Ceva mai simplu ar fi Photoscape, iar daca vrei sa decupezi (daca ai Windows Vista sau 7) Snipping Tool.

| Chupaa a răspuns (pentru Guerta):

Poti decupa si cu photoscape

| Teodori85 a răspuns:

Www.picnik.com eu mai folo. din cand in cand. Orice prost il poate folosi.
Dar tot mai bun ramane PHotoShop!

| Chupaa a răspuns:

Photoscape.,photoshop...