| ancutsa410 a întrebat:

din ce materii se da bacu daca mergi la un colegiu tehnic, profilul "servicii", domeniul "estetica si igiena corpului", calificare "coafor-stilist"?
dau funda:*

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Se pare ca nu stie nimeni asa ca intreaba-ti la toamna profii.
oricum romana si istorie dai sigur si a 3-a specializarea profilului...
succes! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Pai vei da ori biologie, ori chimie ori mate! Proba la romana se da la toate profilele de liceu1In orice caz nu va fi ceva cu dificultate mare!