| BacaCostin a întrebat:

Salut vreau sa ma duc dupa ce termin clasa a 8-a la UCECOM "Spiru haret" la profilul estetica si igiena corpului omenesc coafor-stilist.

Vreau sa stiu ce ore o sa fac la liceu pentru profilul meu si la ce materii trebuie sa dau bac-ul. happy

Daca stiti va rog frumos sa raspundeti am foarte mare nevoie de raspunsuri.big grin
Funda.

Răspuns Câştigător
| ToleAriana1990 a răspuns:

La coafor-stilist nu conteaza trebuie sa ai doar imaginatie si mana.

2 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nu se merita sa mergi spre un astfel de profil, inteti in 3-4 ani cat ai invata n cateva luni la un curs. Fa altceva cu viata ta!