| GabiCapsunaa a întrebat:

dintr-o prostie si o nedreptate in primul semestru din clasa a VIIIa mi s. a scazut media la purtare cu un punct. Am vreo sansa sa intru la C. N. M. E (colegiul national Mihai Eminescu) cu media noua la purtare?straight face

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Stai liniştită, nu îţi face griji în privinţa asta. În clasele V-VIII şi eu am învăţat la Colegiul Naţional Mihai Eminescu. Trebuie să-ţi spun că este un liceu serios şi cu pretenţii însă nu e nici o problemă dacă ai media 9 la purtare.
Pa-pa!