| ANNdReI1998 a întrebat:

Sunt din Constanta, tocmai ce am terminat clasa a 8-a si as vrea sa va intreb daca as putea intra la colegiul national Mihai Eminescu la profilul stiinte sociale si are media de 8.62 si eu am 7, 98... credeti ca as putea sa intru?

4 răspunsuri:
| winer98 a răspuns:

Pui prima alegere unde vrei sa intri daca ai noroc vei intra daca nu vei intra la a doua alegere sau a 3.Scrii codul pe foaia de inscriere scrii mai multe daca nu intri la primul intri la al doilea.

| ANNdReI1998 explică (pentru winer98):

Nu ai inteles intrebarea.

| winer98 a răspuns (pentru ANNdReI1998):

Pai nu are cineva sa stie daca intri sau nu incerci daca nu intri intri la urmatorul liceu ce l-ai pus.E riscant sa pui numai unu daca nu intri apoi intri la a 2 repartizare

| ANNdReI1998 explică (pentru winer98):

Ok. multumesc pentru informatii