| Pisyc99 a întrebat:

Doamna de chimie ne-a cerut la scoala sa avem sistemul periodic al elementelor, dar cel din cartea mea e mazgalit.Sunt cumva de cumparat(de pe la librarii)? Funda:*

Răspuns Câştigător
| AnaAmalia31 a răspuns:

Daca vrei poti sa-l scoti la imprimanta sau sa-l desenezi :
http://wiki-fizica.wikispaces.com/Sistemul+periodic

Da, exista si la librarii! :)

3 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

De ce ai da bani aiurea pe el? Gaseste o poza pe net, pune-o pe un stick si du-te la o papetarie sau intr-un loc unde se poate scoate la imprimanta big grin

| IsabelaIssa a răspuns:

Poti sa ceri cartea de la un coleg si sa ti-l desenezi si tu.

| CastiCuMicrofon a răspuns:

Poti sa il scoti la imprimanta, iesi mai ieftin, si poti sa faci si multe copii