| Constantin_Alexandra_1980 a întrebat:

Buna dragilor, de ceva timp mi.a inttat in cap treaba asta cu medicina si orice specialitate as alege tot as fi câștigată. Idee e ca pe viitor as vrea sa profesez in strainatate. Ma gandeam ca ar fi bine sa fac facultatea in strainatate doar ca as avea nevoie de o bursa de studii ceva de genul. Cunoașteți vreo facultate care sa aibe si locuri de stat gen care sa se ocupe prin examen? de preferabil tarile in care se vb 90% engleza (ex:america,canada, philadelphia, colorado etc)

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Slabe șanse pe criza asta din Romania, Dar poate există, tu trebuie sa te interesezi daca există asa ceva.