| Melissa7 a întrebat:

Buna dragilor
Sunt anul 2 la jurnalism. Vreau sa imi încep lucrarea de licenta, însă nu stiu exact ce tema.
Profesorul care se va ocupa de mine va fi de radio, însă am nevoie am de o temă.
Cineva vreo idee mai diferită, ceva ce ar interesa pe oricine sa citească?
Acord funda

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In ultimul an veti incepe lucrarile de licenta. Vei avea un profesor indrumator si o tema impusa sau aleasa de tine.
Acum degeaba te apuci sa scrii ceva, poate veiprimi complet alta tema pentru lucrare...

Răspuns utilizator avertizat