| Mihaela2729 a întrebat:

Buna! E adevarat ca la Iasi sunt facultatile mai grele ca la unibuc? M-ar interesa ECTS sau Administrarea afacerilor. Am auzit ca profesorii de la Iasi sunt mai rai si ca dau examene mai grele

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adevarat!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ha, ha, ha. Facultate de asta degeaba? Stai relax, stiu niste povesti cu studeni emeriti care au terminat la Iasi si s-au dovedit a fi absolut nuli pe piata muncii... mergi unde ti-e mai comod financiar/ai prieteni/rude/samd. Oricum o sa faci o facultate inutila.

| blackann a răspuns:

A fost cineva la ambele ca sa compare?
nu te mai lua dupa toti taranii.