| mika99 a întrebat:

e cineva student in pitesti? are idee cum e prin caminele studentesti de acolo?

4 răspunsuri:
| ionut_9568 a răspuns:

Da eu sunt din Pitesti liceiele sunt destul de bune cred eu si caminele au 2 ingrijitoare si sunt foarte curate si ieftine vino si tu daca ai ocazia da si tu funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt studenta dar nu stiu sa zic cum e acolo. daca afli sa imi zici si mie

| mika99 explică:

Ma refer strict la caminele universitatii din pitesti.chiar nu e nimeni student acolo?sad

| mika99 explică:

Clar o sa aflu cand ajung acolo...cand ma cazez.pana atunci, n-am decat sa astept si sa ma rog la d-zeu sa fie cat de cat ok happy