| anonymus005249 a întrebat:

Cum e la baile comune din caminele studentesti la baieti?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Stai calm ca nu e ca in filmele cu puscariasi laughing nu te violeaza nimeni ca nu esti la puscarie laughing

| mODIN a răspuns:

Exact cum iti imaginezi ca sunt. Usa de la baie unde am fost eu avea un Bugs Bunny care se masturba facut cu markerul. De cateva ori am vazut pe oglinda inimioare desenate ori cu sange ori cu fecale. Cand s-au prins astia ca se poate desuruba capul de la dus, le-au furat pe toate si am ajuns sa ne spalam cu un jet de apa care iese din teava. Nu stiu cum nu s-a sinucis femeia de servici...