| D0zzz a întrebat:

Este adevarat ca la Colegiul National Iulia Hasdeu din Bucuresti sunt mai mult fete decat baieti?

3 răspunsuri:
| GoBackInFuture a răspuns:

Da este, dar asta nu conteaza, poti sa mergi foarte bine la acest liceu daca esti baiat. Nu-i inteleg pe cei care spun ca asta este un "liceu de fete", acum pe bune.

| D0zzz explică (pentru GoBackInFuture):

Sunt fata, si din cate am auzit, sunt mai multe fete decat baieti. Vroiam sa stiu daca e adevarat sau/si din ce cauza.

| GoBackInFuture a răspuns (pentru D0zzz):

Nu vreau sa sugerez ca tu ai insinuat asta, doar ca multe persoane mi-au zis : "Nu te duce acolo, e liceu de fete, ce sa cauti tu baiat acolo' din ce cauze nu stiu...