| Eu2005 a întrebat:

Eu am trecut evaluarea nationala anul acesta si vreau sa intru la Liceul George Călinescu....imi puteti spune si mie cum este? Cum sunt profesorii si colectivul? Multumesc

4 răspunsuri:
| wpAbby a răspuns:

Buna. Felicitări! Ne poti spune si de unde este acest liceu? Sunt mai multe cu acest nume (G. Calinescu) in Romania: Constanța, Bucuresti si probabil si in alta parte, nu sunt sigur!

| nupreastiu2020 a răspuns:

Si eu sunt a 8-a. am o verisoara acolo, profesorii sunt buni, ca in orice liceu- unii mai buni, altii mai sariti(nu multi) dar asta depinde de fiecare elev cum este tolerat de profesor si in caz ca poate este posibil sa se schimbe unii profi

| Eu2005 explică:

Profesorii * scuze