| sara5555 a întrebat:

Eu sunt in clasa a5a si am vrea sa facem o sceneta de sfarsit de an.Si va rog nu puneti ca dirigintele/diriginta ce va recomanda. Voi ce ne-ati recomanda? big grin Dau funda si celelalte votwinking

4 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Pai... sunt o gramada.
cele de I.L. Caragiale[d.l Goe, 5`o clock, lantul slabiciunilor, vizita, bubico, domnul trandafir, doua loturi]

Alba ca Zapada
Cenusareasa
Lacul lebedelor
Spargatorul de nuci
Frumoasa adormita
Capra cu 3 iezi
Degetica etc.

incercati sa va ganditiv la poveti si sa le puent in scenahappy succes!

| EllaEllii a răspuns:

Eu v-as recomanda Dl Goe de Ion Luca Caragiale sau ati putea sa inventati voi una sau sa rugati dirigintele sa va ajute si ati fi originali.Bafta!

| EllaEllii a răspuns:

Eu v-as recomanda sa inventati voi una sau sa rugati dirigintele sa va ajute si ati fi originali.Bafta!

| Idk007 a răspuns:

Ati putea sa faceti un fel de videoclip dintr-o melodie, la noi in scoala sa facut pe melodie : simplu-oficial imi merge bine happya fost f tare.
Daca nu ati putea incerca sa faceti dintr-o poveste sau film.
Sau puteti sa va faceti propria sceneta.cu replicile, costumele, povestea si tot al vostru happyasa ar fi cel mai original big grin

Succeshappy
Funda?happy