| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt pe comerț și as vrea sa ma transfer la un profil economic. Oare trebuie sa mai dau examene de diferențe, dacă ambele profiluri sunt în același liceu și în plus pana în clasa a9-a am făcut aceleași materii ca și cei de la profil economic?

Funda

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti in acelasi liceu, de ce nu te duci la secretariat, sa intrebi?
Cei de la economic mananca matematica pe paine, ca acolo se face multa, foarte multa matematica, comparat cu alimentatia publica, unde nu se face aproape deloc.