| igrec005 a întrebat:

Explicati-mi va rog cum e treaba cu simularile, ca nu am inteles. Se iau in calcul la examen si notele din simulari, sau cum?

Răspuns Câştigător
| Crucia a răspuns:

Nu simulările au fost propuse deoarece în anii precedenţi parinţii copiilor se plângeau că profesorii nu-i pregătesc îndeajuns pentru a da examenul. Aşa că ministerul a propus ca să facă în sem. 2 simulări la mate si română. Acele simulări nu se iau în calcul la examen. Doar te pregătesc pentru. examen ca să vezi cu ce o să ai de-a face.

#Sper că te-am lămurit.
Baftăă! :*.