| laryyssaa a întrebat:

imi poate da cineva subiectele de la admitere medicina Bucuresti 2012? nu le-am gasit pe net.

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Subiectele nu prea ai cu sa le gasesti pe net pentru ca dupa examen candidatii nu au voie sa iasa cu ele din sala. Tot ce poti face este sa mergi sa le cumperi de la portar

| radupb a răspuns (pentru Dana211):

Ok, dar chiar nu le poate publica nimeni? chiar si subiectele fac obictul copyrightului? asa disperare dupa bani sau e doar lene?

| Dana211 a răspuns (pentru radupb):

Nu e vorba de copyright ci de faptul ca vor sa scoata bani din orice

| AdelinaC a răspuns (pentru radupb):

Da,lasa-mi id-ul pe privat si ti le trimit.

Scuze ca am comentat raspunsul tau dar altfel nu merge sa raspund ca mi se albaste toata pagina.

| lilicc a răspuns (pentru AdelinaC):

Unde anume?

| lilicc a răspuns (pentru AdelinaC):

Unde

6 răspunsuri:
| toatenumelecualexsuntluate a răspuns:

Www.culegeri-admitere.com
gasesti aici cartile cu teste grila