| Johannaaa a întrebat:

Imi poate da cineva toate olimpiadele de biologie din 2009 pana in 2013 inclusiv? Pentru clasa a 7a. Olimpiadele locale si nationale. Vreau link-urilepuppy dog eyes
Fundita!kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olimpiadele pentru bio de calsa a 7 nu au faza nationala.
Eu cand am fost (acum...6 ani) am luat locul 1 la faza judeteana si atata a fost, mai departe nu aveam unde merge.
Asa ca pentru faza judeteana, cauta pe site-ul CCD a judetului tau, sau pe cel al fiecarui judet din tara, daca le vrei pe toate.

| Johannaaa explică (pentru anonim_4396):

Nu am gasit nimic pe CCD Botosani.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai putea si tu sa faci asta. Daca te plictisesti.

| SimonaCristina a răspuns:

Draga mea, eu zic sa cauti pe olimpiade. ro si gasesti ce vrei tu.Succes! Sa iei 10 la olimpiada! FUNDA!