| aannoonniimm098 a întrebat:

Buna, imi poate oferi cineva mai multe detalii despre facultatea de medicina cosmetica?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cosmetică medicală şi tehnologia produsului cosmetic cu durata studiilor de 3 ani și un număr total de credite transferabile de 180

https://www.umfst.ro/farmacie/oferta-educationala/studii-de-licenta.html

| WhiteLife a răspuns:

Nu am auzit de așa ceva și nu am găsit cosmetica la rezidențiat la medicina. Totuși, de anul asta cred că e la rezidențiat la farmacie.