| Anndreeaa6201 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva din ce lecții se da proba scrisă si cea practica la A.M.G?
Exista vreun site sau aplicatie in care as putea găsi informații referitoare la examen?

3 răspunsuri:
| nicu991 a răspuns:

Primesti tematica pentru ambele probe. Cea practica se face in spital la patul bolnavului.

| aneliram a răspuns:

Nu șiudin ce, dar știu că o vei da într-un spital.

| Alive99 a răspuns:

Proba scrisa tip grila din fizionomie, anatomie, diagnostic, tratament si palnuri de nursing. ceva de genul...
Si inca o proba practica(mai mult orala), aproape aceeasi treaba.
Iti vor arata instrumente si tu trebuie sa spui ce sunt si la ce folosesc.Cam asta este...