| Braescu_Dely_2000 a întrebat:

Îmi poate spune și mie cineva orarul și cateva pareri despre liceul de arta Ciprian Porumbescu Suceava, profil filologie?

1 răspuns:
| WhiteLife a răspuns:

O cunoștință, dacă nu ma înșel, a terminat acolo, dar nu mai știu ce profil. Am auzit ca e destul de bun, îmi amintesc ca am tot văzut pe net corul lor care participa la tot felul de concursuri. Ma gândesc ca dacă se implica asa în activități au profesori destul de buni. Nu știu cât o sa te ajute informațiile astea happy