| alexa a întrebat:

Buna!
Imi puteti da si mie mai multe detalii despre Facultatea de Drept din cadrul Universitatii din Bucuresti? In special despre admitere, despre mediile cu care s. a intrat anul trecut, despre dificultatea examenului si mai ales programa care se da la examen.
Multumesc!

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
www.unibuc.ro/ro/fac_fdrept_ro
www.drept.unibuc.ro
Mediile din 9-12 se iau in calcul, putin si din media de la bac probabil, iar despre dificultatea examenului... daca te pregatesti ca lumea nu ai cum sa nu il promovezi.
Mult succes! :*