| 13november a întrebat:

Îmi puteți da va rog un site sau mai multe unde as putea găsi comentariile operelor pentru bac la romana?
Mulțumesc frumos!

3 răspunsuri:
| Andersen2k18 a răspuns:

Pe site-uri nu sunt bine structurate.In schimb o culegere de romana cu comentariile operelor de bac nu ar strica, te poate ajuta. Poti vorbi cu un profesor sa iti recomande una.

| anonyymuusss a răspuns:

Http://comentarii-bac.ucoz.ro/
Dar îți recomand sa Cauți fiecare opera care te interesează in parte și sa alegi ce i mai bun din mai multe surse. Nu folosi o singura sursa. Fa-ti un plan de idei și încearcă sa găsești ce i mai bun.

| VreauSăIauBACul a răspuns:

Niște materiale foarte bune pentru BAC găsești aici: https://www.facebook.com/VreauSaIauBACul/