| Some0ne a întrebat:

imi puteti explica niste timpuri verbale in engleza? este vorba de Present Perfect Simple / Present Perfect Continuous si Past Perfect Simple / Past Perfect Continuous. Daca se poate imi puteti explica cu cuvintele voastre pentru ca nu am inteles nici de la profesoara, nici din carti, am cautat si cursuri pe net, dar nu inteleg.

Multumesc mult si funda

1 răspuns:
| matzagyuly a răspuns:

Sincer as vrea sa te ajut sa vedem ce putem face.nu e chiar atat de greu pentru sunt doar niste reguli pe care trebuie sa le inveti.ia legatura cu mine daca vrei sa te ajut.