| Bella25 a întrebat:

Bună, îmi puteţi lăsa nişte linkul'ri unde pot găsi informaţii bune despre Peştera Urşilor si imagini. Mulţumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Http://www.welcometoromania.ro/Apuseni/Apuseni_Pestera_Ursilor_r.htm Gasesti aici informatii si multe imagini.

| SindyR a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Pe%C8%99tera_Ur%C8%99ilor Site-ul tuturor informatiilor. Bafta!

| LeeHyoWook a răspuns:

Hey^^. pestera ursilor e una superrr am fost o sa iti placa, dar e frig acolo uite niste informati http://ro.wikipedia.org/wiki/Pe%C8%99tera_Ur%C8%99ilor Funda?