| Roberta00 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cand se afiseaza rezultatele la olimpiada de limba romana faza judeteana din craiova? sau sa imi dati siteul?
multumesc frumos.

2 răspunsuri:
| florina_8116 a răspuns:

Si eu am fost la olipiada judeteana astazi, dar in focsani. am citit in ziar ca in toate judetele rezultatele se vor afisa duminica seara dupa 10. in concluzie, luni vei afla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am fost azi la olimpiada si o d-na de acolo mi-a zis ca in akesta noapte se termina de corectat, in jur de 1:00. Daca vrei sa te duci atunci, sa stii ca le gasesti