| alecia a întrebat:

Imi trebuie si mie o reclama la un produs, cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Adina981 a răspuns:

Deci inventat de noi : Pasta de dinti thinking Mentolina laughing... cea mai eficienta pasta de dinti cu un efect de stralucire de la doar prima spalare!

2 răspunsuri:
| Adina981 a răspuns:

Reclama la un produs existent deja sau? Adica la colgate de ex. sau la un nume inventat de noi?

| alecia explică (pentru Adina981):

Unul inventat de voi

| Adina981 a răspuns (pentru alecia):

Deci inventat de noi : Pasta de dinti thinking Mentolina laughing... cea mai eficienta pasta de dinti cu un efect de stralucire de la doar prima spalare!