| Ichigo a întrebat:

imi trebuie un raspuns rapid. Unde gasesc cartea Iertati-ma ca nu sunt japonez in Cluj-Napoca? Daca nu, atunci unde ii pot gasi editura Curtea Veche? Au sediu in Cluj?

Răspuns Câştigător
| ThePoet a răspuns:

La Carturesti gasesti 100%. La mine, in Arad, am vazut in Carturesti cartea si chiar am rasfoit-o acum cateva luni. Sigur o au ei!

2 răspunsuri:
| AddaSunnii a răspuns:

Încearcă să cauți pe net, sunt multe site-uri de unde poți cumpăra cărți. Poate o găsești la un preț avantajos.

| lSummerl a răspuns:

Cauta pe net!