| 10roxana10 a întrebat:

in prima zi de liceu ( clasa 9 ) ca duceti singuri sau insotiti de un parinte?

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu una am fost singură. (și cred că așa e cel mai bine)
Multă baftă!

| Doηηa a răspuns:

Cu "prietena".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te duci cum vrei!
Nu se rade nimeni daca te duci cu cineva!
Succes!

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Eu am mers singura, pentru ca liceul era la mine in oras.
Daca esti din alt oras te duci cu un parinte.

| Sebastian1996 a răspuns:

Te duci cum vrei dar e mai bine daca te duci cu cineva in care ai incredere.

| borntotwerk a răspuns:

Eu am mers cu o fata.:*

| Chupulix a răspuns:

Eu am fost insotita de mama. M-a dus acolo, a stat putin timp sa vada cum e treaba si sa stie ca m-a lasat bine, apoi a plecat.

| NickyDawn a răspuns:

Eu merg singura happy. Dar daca mama ta vrea sa mai stea cu diriginta, sa o cunoasca sau sa asculte discursul tinut la inceputul anului, sa nu iti fie rusine sa o iei cu tinewinking.

| CristinaMaria1D a răspuns:

Singura. Doar nu mai suntem in clasa 1 ca sa ne fie frica, rusine. Ne facem si de rusine daca mergem de manuta cu mama in curtea scolii laughing

| Eu24 a răspuns:

Eu ma duc cu mama oh go on, n-am de ce sa-mi fe rusine, doar in clasa-9-a o sa vina cu mine ( deoarece liceul nu e in acelasi oras cu mine ).