| Trisanony a întrebat:

Intrebarea este adresata in special celor care sunt la facultatea de limbi straine din Bucuresti (sau macar cei ce stiu de la cineva). Ce limbi se studiaza in cadrul acestei universitati? Pentru profilul de traducere si interpretare sunt alte limbi din care sa alegi? Cum e universitatea? Apreciez orice informatie in plus care m-ar putea ajuta. Mersi happy

Răspuns Câştigător
| LittleBugsBunny a răspuns:

Ia legatura cu asls ( asociatia studentilor de la limbi si literaturi straine ) au pagina de Facebook iti spun ei ce si cum despre facultate, cursuri, profi, camine si tot ce vrei daca vrei iti dau si niste conturi de Facebook personale ale oamenilor de pe acolo, dar zic ca ar fi mai ok sa dai mesaj pe pagina lor (p.s au si Instagram)

| Trisanony explică (pentru LittleBugsBunny):

Mersi mult, chiar m-au ajutat. happy

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru Trisanony):

Cu multa placere, ma bucur ca isi fac treaba happy

ti recomand sa intrii in asociatie o sa iti placa