| Baha a întrebat:

Intrebarea mea se adreseaza doar unui anumit segment de colegi useri, caci am nevoie cursurile profilului Stiinte Politice anul I, din Cadrul Facultatii de Stiinte social politice Cuza -Iasi.Retoric voi plati cursurile, si voi da funda/orice se ma practica pe aici in materie de marketing /publicitate celui care ma pune in legatura cu cineva who can provide.Merci big grin

1 răspuns:
| GoBackInFuture a răspuns:

Imi pare rau, inca nu am ajuns la facultate, sper ca ti-ai gasit raspunsul pana la urma happy