| brokxy a întrebat:

Buna, la anul dau bacul din istorie. Imi puteti da un link sau spune toate subiectele care intra la bac pentru istorie? Va rog, ca vreau sa imi repet de pe acum. Multumesc

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-ai ce sa repeti ca dai doar materia din a 12-a.
Stiu ca erau Comunismul, razboiul rece, constitutiile, romanitatea, cele 2 Razboaie Mondiale, mai sunt vreo 3 da nu mi le amintesc. laughing Oricum ai timp sa inveti in a 12-a, mai bine repeta comentariile la romana.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Materia din clasa a XII-a este la bac la istorie, la fel si geografie asa ca invata ora de ora.

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Din ce imi amintesc dai doar din istoria Romaniei deci din materia pe care o vei face in a 12-a.