| alexalx1234 a întrebat:

La ce materii dau bac-ul? Sunt la un liceu cu profilul electronica automatizari.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu ai intrat acolo dar nu stii nici macar la ce dai bacul, e grava... prietene

| TrustMeIKnow a răspuns:

Matematica, Romana si una din urmatoarele la alegere(Fizica, Chimie, Biologie). O sa vina dirigintele la voi in clasa intr-o zi, cand aveti ora cu el/ea, o sa va dea o foaie iar voi va trebuii sa alegeti la ce materie vreti sa dati BAC-ul si sa o semnati..parca asa era