| Geotr a întrebat:

La examen am voie sa imi iau si o sticla cu apa?big grin

Răspuns Câştigător
| eu17 a răspuns:

Salut, in mod normal cei din comisie sunt datori sa iti ofere in sitauatia in care iti este sete, ei au de obicei pahare de plastic si apa plata imbuteliata, deci nu cred ca va fi cazul. o zi buna!

12 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Apa da vezi sa nu confunzi cu sticla de vin ha ha ha

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Eu as pune niste tuica de prune intr-o sticla de apa. Tot transparent s-ar vedea!

| Vladuthz a răspuns:

Aaa m-am prins vrei sa imprimezi raspunsurile pe sticlawinking, nu cred

| Moiseicip a răspuns:

Da te lasa sa iti iei o sticla cu apa dar nu te lasa sa o tii pe banca ta sau langa banca ta.Te pune sa o lasi la catedra si cand tie sete iti cer voie.(asa era la noi acum nu stiu cum e la voi)

| seby005 a răspuns:

Da si doua

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

100 % ca da!

| LonelyGirl01 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,poti sa-ti iei si o sticlutza cu apa,iti trebuie', e normal sa ti se dea voie, nu cred ca o sa te dea nimeni afara daca ai o sticla cu apa.

| Danyel a răspuns:

Normal.Nu e chiar asa de strict cu ti se pare.

| Ronaldo7 a răspuns:

Ai voie.da nu incerca sa copiezi ca in faza aia dupa youtube cu eticheta de cola trasa la imprimanta.o sa observe profii ca te holbezi la eabig grin
Mult succes!:*

| AngelEmAkaWolf a răspuns:

Da! normal ca ai voie! varul meu si-a luat dupa el sticla de cola "de 2 L" laughing EL spunea ca daca nu il lasa cu sticla nu da examenul! si i-au dat voie!winking

| paula_7864 a răspuns:

Da cred ca iti da voie dar ar fi mai bine sa ii rupi eticheta ca poate apoi iti spune ca copii si e nasol sa pici examenul din cauza asta dar mai bine ar fi sa nu iti iei