| William a întrebat:

Vreau sa stiu ce ai voie si ce nu ai voie sa faci la bac. Ai voie sa ii zici porfesorului "taci ba odata" in caz ca vorbeste in timpul examenului sau daca vorbeste inainte de examen. Ai voie sa mananci la examen? Adica sa vii cu o cutie cu pizza, cativa mici si o sticla de cola si sa mananci la examen. Vreau sa fiti seriosi fiindca eu nu glumesc.

Răspuns Câştigător
| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Nu ai voie sa vorbesti in timpul examenului si nici sa manancihappy

10 răspunsuri:
| JamilaGizeh a răspuns:

Dafuq,cum dreaku sa mananci mici, pizza si sa bei cola in timpul examenului de bac? laughing glumesti, nu?

| William explică (pentru JamilaGizeh):

Nu, am scris si la intrebare ca nu glumesc.

| Cat a răspuns:

Toate regulile iti vor fi explicate la inceput. Sunt destul de rare situatiile in care profesorii sunt atat de guralivi cat sa deranjeze. Iar daca asta se intampla, poti sa ai certitudinea ca toata sala reactioneaza.
Cat despre mancare, e foarte exagerat ce intrebi tu. Din moment ce nu-ti permiti sa faci asta in timpul orelor, nu vad de ce ar fi permis la un examen. Nu-ti interzice nimeni sa iei o gura de apa, dar cum ai putea sa-i zici "taci ba odata" unui prof cu gura plina de mici? Uite o imagine pe care nu as vrea s-o vad.

| William explică (pentru Cat):

Eu nu vorbesc cu gura plina.

| LucianP a răspuns:

Nu,nu ai voie sa mananci in timpul examenului, si in timpul examenului iti garantez ca profu` nu o sa vorbeasca.

| Sp3edy a răspuns:

1.Ce intrebare e asta? Te duci la examen sa mananci sau sa dai examenul?(nu ai voie la examen cu pizza)
2.Profesorul nu o sa vorbeasca ca nebunul in timpul examenului decat daca ar fi sa isi riste pielea pentru noi ca sa ne rezolve examenul, avand in vedere ca camerele de filmat nu inregistreaza si sunetul. [(stupid nu :laughing]

| William explică (pentru Sp3edy):

Eu am zis ca poate o sa spuna ''sa nu copiati'' sau ''sa umpleti 50 de pagini sau cate vreti voi'' sau chestiide genul asta.

| anonima94doll a răspuns:

Ai mare tupeu sa sciri astabig grin inainte de bac o sa i se citeasca regulile, drepturile si obligatiile :d nu te mai panica si chiar sa iti permita cred ca nu o sa fi asa de nebun sa iti ei pizza cu tine cirnaciori si colla doar nu te duci acolo sa maninci ci sa dai un testbig grin

| William explică (pentru anonima94doll):

De ce nu? Mai scriu un cuvant, mai musc din felia de pizza, mai iau o inghititura de suc (nu beau alcool de niciun fel).

| alexpopa26 a răspuns:

Bacul nu vine din burta! rolling on the floor