| Mile23 a întrebat:

Buna
La franceza am nevoie de un alt manual decat cel dat de scoala
Stiti cumva un site sau vreo librarie in Galati care au "Limba franceza LIMBA MODERNA1, manual pentru clasa a VI-a editura Cavallioti autori: Mariana Popa Micaela Slavescu Angela Soare "
Merci

1 răspuns:
| Miree a răspuns:

Nu ştiu ibrărie în Galaţi, dar ştiu că poţi comanda de pe librăria.net. Livrează cărţi oriunde şi sunt foarte bune. Plus că m-am uitat şi este şi cartea pe care o cauţi acolo! Şi nu este scumpă deloc!