| FeFy` a întrebat:

La noi se obisnuieste se mergem cu colinda. eu sunt mare si o sa ma duc seara cu fetele... ce colinda am putea canta? Dar sa nu fie astea auzite pana acum ( O, ce veste minunata.Astazi s-a nascut Hristos. etc. )
Imi puteti da una? Desigur, dau funda pentru cea mai frumoasa colinda.

Răspuns Câştigător
| Cretz98 a răspuns:

Trei pastori se intalnira, e vremea colindelor, domnului doamne i-a iesit boieri, afara ninge linistit. zic eu ca sati alegi daca nu-ti plac asta e.

5 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa cantati in engleza. de exemplu "Last christmas" sau "Let it snow" sau in romana "INgerii soptesc

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

La poarta la tarigrad
jingle bells
si merry Xmas

| purplestar14 a răspuns:

Domnulet si Domn din cer: http://www.youtube.com/watch?v=qDLnvDDQu08

| A12NDRA a răspuns:

Poti incerca Sus la poarta raiului sau Jingle bells varianta in romana sau engleza.Mai este un colind frumos, La poarta la Tarigrad. Poti sa le incerci, sunt foarte frumoase.

| Gabrielle16 a răspuns:

Scoala gazada buna