| viperscooby a întrebat:

La proba de competente digitale de la bac se dau subiecte comune?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Toti veti avea aceleasi cerinte.

| Satango a răspuns:

Nu. Din câte știu îți alegi un bilet, precum e și la probele lingvistice. Vor fi mai mulți într-o sală de calculatoare, evident. Doar nu vei avea la fel ca acel de lângă tine.

| AFR81 a răspuns (pentru Satango):

Ai dat BAC-ul?

| Satango a răspuns (pentru AFR81):

Mă așteptam să-mi fie răspunsul eronat. De asta ziceam că presupun... Mâine am să merg la competențele digitale. Îmi cer scuze.

| AFR81 a răspuns (pentru Satango):

Nu-i problema. Poate au mai schimbat. Cand am dat eu, acum 3 ani, erau aceleasi subiecte pentru toti. Am copiat din stanga si din dreapta si la fel au facut si respectivii.

| Satango a răspuns (pentru AFR81):

Probabil. Mâine, după competențe, am să clarific lucrurile!

| Satango a răspuns (pentru AFR81):

Adrian, am fost astăzi la competențele digitale. Într-adevăr, au fost aceleași subiecte pentru toți. În ceea ce privește copiatul, eu una nici n-am prea avut timp... la cât de elaborat și complex a fost subiectul. Doar ce îi mai șopteam tipei de lângă mine. A fost oricum în regulă. Toate bune!